Kuchynské dózy

Usporiadaná kuchyňa vďaka potravinovým dózam a koreničkám

Všetci sme sa s tým v kuchyni už zopár krát stretli – v skrinkách naukladané pootvárané sáčky s potravinami alebo koreninami, z ktorých sa čo-to pri manipulácii vysype…

Alebo ten pocit, keď varíte, potrebujete (ideálne hneď) použiť nejaké korenie, no v takomto štýle “usporiadania” ho hľadáte celú večnosť.

S týmito nepríjemnosťami sa dá skoncovať veľmi jednoducho – vďaka potravinovým dózam a koreničkám do kuchyne.

Sú nielen nadovšetko praktické, ale aj štýlové a ak budú umiestnené na viditeľnom mieste, vašu kuchyňu perfektne doplnia.

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

 

Skvelé a bezpečné miesto pre vaše potraviny

Na skladovanie sypkých a suchých potravín si môžete vybrať z viacerých pomocníkov: sklenené dózy na potraviny, plastové dózy na potraviny, kovové, plechové i keramické dózy na potraviny, s doplnkami dreva alebo si rovno zaobstarajte celú sadu dóz v jednom prevedení.

 

Aj napriek tomu, že pri sklenených a plastových dózach ihneď uvidíte, čo sa v nich skrýva, zaobstarajte si nálepky na potravinové dózy.

Nájdete ich v množstve dizajnov, dózam dodajú ešte väčší šmrnc a originalitu a pomôžu vám už na prvý pohľad rozlíšiť hladkú múku od hrubej, cukor od soli a pod. 

V prípade takých, ktoré nie sú priehľadné, je táto pomôcka jednoducho must-have

 

Vďaka dózam budete mať o svojich potravinách dokonalý prehľad – môžete v nich skladovať sypké potraviny, všetky druhy cestovín, kávu, čaje… Skrátka všetko, čo si želáte mať poruke a zároveň usporiadané. Zároveň budú vaše potraviny chránené.

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

Prehľad v koreninách

Hlavnou ingredienciou v recepte zameranom na prehľad vo vašich koreninách je korenička. A to rovno na niekoľko spôsobov. Stačí si len vybrať podľa vašej chuti.

Usporiadaná kuchyňa

Prvým klasickým a jednoduchým spôsobom je, že si zaobstaráte závesný stojan alebo poličku na koreničky, umiestnite ich (na stenu) tam, kde vám to najviac vyhovuje. 

Už ste počuli o magnetických koreničkách? Vďaka tomu, že obsahujú magnet, ich môžete umiestniť na akýkoľvek kovový povrch – pokojne aj na digestor alebo chladničku. Mimoriadne trendy spôsob skladovania korenín, čo poviete? 

Radi by ste mali koreniny uložené v zásuvke kuchynskej linky, no neviete si úplne predstaviť, ako ich tam usporiadať? Žiaden problém! Sada koreničiek do zásuvky to za vás hravo vyrieši.

A nakoniec uvedieme ešte starý-známy otočný stojan s koreničkami.

Vašu kuchyňu môže zdobiť napríklad v elegantnom nerezovom, drevenom či trendy bambusovom prevedení.

 

Na čo by ste ešte nemali zabudnúť, sú nálepky na koreničky – nech vždy použijete to správne korenie. 🙂

 

Vďaka týmto dvom produktom bude vaša kuchyňa nielen štýlová, ale čo je hlavné – prehľadná a usporiadaná. Je to hračka.

 

Ako doma skladovať potraviny

 

One thought on “Usporiadaná kuchyňa vďaka potravinovým dózam a koreničkám

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *